niedziela, 6 grudnia 2015

PŁYTOWY GRUDZIEŃ W FYH!6 grudnia. Mikołajki. Czyli już naprawdę niewiele dni do Wigilii, do Bożego Narodzenia. Do Świąt. A my rozpoczynamy nową edycję naszej wielkiej świątecznej akcji.

W ubiegłym roku do współpracy zaprosiliśmy nasze ulubione wytwórnie i sklepy płytowe - te, których może nie znaliście, może mieliście okazję poznać i ją wykorzystaliście, a może które były i Waszymi ulubionymi labelami, a których przedstawiać wcale nie musieliśmy. 

Cieszymy się, że w tym roku będziemy mogli rozdać Wam płyty - znowu - BDTA, Mik Musik, ponownie Thin Man Records, a pierwszy raz, na przykład, Pawlacza Perskiego. I innych ciekawych wytwórni. Nie zapominajmy również o Myctic Production, którzy tak naprawdę zainicjowali z nami akcję Płytowego Grudnia w 2011 roku. 

Od kogo będziecie mogli zdobyć świąteczne podarki? O tym będziecie dowiadywać się na bieżąco! Ale wiedzcie jedno, robimy to z myślą o Was, czytelnikach, fanach dobrej muzyki - tej polskiej, jak i zagranicznej. Robimy to dla artystów i ich wydawców, bo wierzymy, że dzięki tej akcji, dzięki naszym opisom, naszym postom i udostępnianej muzyce poznacie ich twórczość lepiej. Zainteresuje Was i zechcecie wspomóc ich kupnem cedeków, kaset, winyli, wizytą na koncercie. 

Robimy to również dlatego, bo Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny. To czas dzielenia się tym, co najlepsze, tym, co najważniejsze. Dla nas ważna jest muzyka i chcemy, aby również i dla Was stała się czymś ważnym. Cząstką życia. A nie ma nic lepszego od dawania prezentów. Dla nas prezentem są Wasze komentarze - te pozytywne i te negatywne. Wejścia na stronę, lajki na fejsbuku, udostępnienia recenzji, czasem dobre słowo. Mamy podejście, jakie mamy, a ono się pewnie szybko (nigdy?) nie zmieni. Możecie się z nami zgadzać, możecie mówić/pisać, że słuchamy mainstreamu. Waszych uwag słuchamy, staramy się je analizować. Poświęcamy nasz czas na FYH!, na muzykę, na Was. I mamy nadzieję, że pomożecie nam i naszym przyjaciołom, którzy i w tym roku zechcieli przyłączyć się do Płytowego Grudnia.

A w grudniu spodziewajcie się ciężkiej pracy z naszej strony. Świąteczna akcja, nadrabianie zaległości recenzenckich, relacje, fotorelacje, newsy, recenzje wydawnictw aktualnych. 

A jak to działa? Śledźcie FYH! w dniach 6-23 grudnia. Będą pojawiać się wiadomości o kolejnych muzycznych paczuszkach. Co musicie zrobić, aby wygrać paczkę? Nic trudnego, odpowiedzcie na banalne wręcz pytanie Jaki jest Twój album roku?. Odpowiedzi możecie przysyłać codziennie do, jak wspomnieliśmy, 23 grudnia. Jutro pierwszy konkurs (bo dziś w radiu rozmawiamy o Bożonarodzeniowym Kiermaszu Płytowym w Pardon, To Tu), wypatrujcie naszych informacji! Rozwiązanie w Wigilię!


Aha, możecie wysyłać mejle na każdą paczkę. No i musicie mieć szczęście.

A oto ten magiczny adres, który musicie zapamiętać na cały Płytowy Grudzień: plytowygrudzien@fyh.com.pl

Z mikołajkowymi pozdrowieniami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.