Info

FYH! powstało w 2010 roku jako zajawka dwóch osób. Z biegiem lat udało się powiększyć zespół redakcyjny i tym samym zasięg oraz rozwinąć samą działalność blogo-serwisu (blogowy wygląd, serwisowa „jakość”). 

Piszemy o muzyce w pozytywny i negatywny sposób. Piszemy codziennie, piszemy całkiem dużo. Recenzujemy płyty, oddajemy głos samym muzykom, którzy opowiadają o swoich płytach w ramach Czynników pierwszych, polecamy gigi i im patronujemy. Promujemy też albumy, a gorszym wydawnictwom wytykamy błędy.  


Współpracowaliśmy i współpracujemy z takimi klubami jak Powiększenie, Pardon, To Tu, Fabrika, Basen, Cafe Kulturalna, Hydrozagadka; z agencjami koncertowymi i cyklami (Vintage Indie Party, Go Ahead, PW Events) i festiwalami, o których piszemy w Jedziemy na festiwal i Festiwalowym fleszu. FYH! to jakość i trafne recenzje pisane przez pasjonatów, którzy nie kupują byle czego (wystarczy sprawdzić nasz dział Recenzje). Chcemy, aby media muzyczne w Polsce prezentowały ciekawy poziom, a promowana muzyka nie przyprawiała o ból zębów i głowy. Lubimy niezal i mejnstrim, ale tylko w dobrym wydaniu. Tylko takie u nas znajdziecie.

Dla chętnych i zainteresowanych, którzy chcieliby się na FYH! reklamować, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy banery w różnych rozmiarach, artykuły sponsorowane, sponsoring pojedynczego artykułu, akcje promocyjne na facebooku, kampanie promocyjne i wiele, wiele innych. Oferta dotyczy przedsiębiorstw, wykonawców, klubów i pubów, oficyn (wytwórni) muzycznych, agencji PR (jeśli chcecie robić kampanie dla swoich klientów i nie przewidujecie budżetu na te działania promocyjne, nie piszcie), organizatorów festiwali i wszystkich chętnych. Warunki współpracy zawsze umawiamy w sposób indywidualny. Wystawiamy faktury. Więcej informacji oraz poglądowy cennik znajduje się tu.

Kontakt: redakcja@fyh.com.pl


Redakcja: 

Piotr Strzemieczny, piotr.strzemieczny@fyh.com.pl

Katarzyna Janik, katarzyna.janik@fyh.com.pl
Miłosz Karbowski, milosz.karbowski@fyh.com.pl 
Magdalena Rogóż, magda.rogoz@fyh.com.pl

Agnieszka Strzemieczna, agnieszka.strzemieczna@fyh.com.pl 
Kacper Puchalski

Współpracownicy:

Bartosz Lachowicz, Agata Pietrowska, Michał Biernacki, Wojciech Rembliński, Natalia Skoczylas, Dagmara Klobuszyńska.e-mail ogólny: redakcja@fyh.com.pl
wytwórnia: records@fyh.com.pl
wydawca: Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja / Taurus Edukacja i Kultura