poniedziałek, 28 września 2015

Nowa płyta Kamp! jeszcze w tym roku

Kamp, fot. Joanna Tokarska/Archiwum FYH!
Zbliża się premiera nowego albumu Kamp!


Wydana latem ubiegłego roku Baltimore EP była powrotem do krótkich form, od których zaczęła się wydawnicza działalność Kamp! Materiał nagrany w Madrycie, wydany nakładem Cascine Records, amerykańskiego labela specjalizującego się w alternatywnym popie, został ciepło przyjęty zarówno na zachodzie jak i na polskim rynku. Jednak jak dobry nie byłby każdy kolejny singiel czy utwór Kamp! - czego świadomi byli również muzycy - nie zastąpi on kolejnego longplaya.

Tomek, Michał i Radek pracują nad drugą płytą od początku roku. Działalność studyjna została poprzedzona świadomym oderwaniem się od social mediów, wywiadów czy koncertowania. Jedynymi przeszkodami w realizowaniu planów studyjnych zespołu była działalność prowadzonej przez muzyków wytwórni Brennnessel, gra NBA2k15 oraz codzienne mecze koszykówki na parkingu przed studiem. 

Album Kamp! będzie materiałem zaskakującym, bezkompromisowym i wartym dyskusji. 


Nowa płyta będzie promowana prawie dwudziestoma koncertami w całej Polsce, także w ramach trzeciej edycji Brennnessel on Tour, gdzie Kamp! towarzyszyć będzie zespół Oxford Drama.

mat. prasowe

POLECAMY LEKTURĘ:
RECENZJA: Kamp! - Kamp!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.