poniedziałek, 8 września 2014

Terry Francis na dziewiąte urodziny Bułki Paryss'kiej


Bułka Paryss'ka świętuje dziewięć lat! Z tej okazji 11 października w Sfinksie700 wystąpi znany i ceniony Terry Francis. 


11 października najbardziej rozpoznawalny i ceniony cykl imprez z niezależną muzyką elektroniczną świętuje swoje 9lecie. Z tej okazji Sfinks700 ma zaszczyt zaprosić Was na huczne i jak zawsze dobrze wypieczone jubileuszowe party. Muzyczny tort przygotuje czołówka trójmiejskich djów a wisienką na nim będzie występ legendy brytyjskiej sceny, rezydenta londyńskiego Fabric oraz
właściciela wytwórni Wiggle - TERRY FRANCISA. Dodatkową atrakcją będą dwa wyjątkowe koncerty POLI RISE i MANOIDA, które rozgrzeją Was od godziny 20:00 przed główną częścią wydarzenia. Cokolwiek robicie, miejcie oczy i umysły szeroko otwarte na przyjęcie muzycznych propozycji Bułki Paryss'kiej!


TERRY FRANCIS (Wiggle | Fabric - London)

Od czasu wygranej w konkursie magazynu Muzik "Best New DJ" w 1997 roku, kariera Terry Francisa potoczyła się w błyskawicznym tempie. Wszystkim poprzednio niezaznajomionym z jego bezbłędnymi technicznymi umiejętnościami i instytntownymi zdolnościami do poruszania tłumów wydawało się że pojawił się znikąd. Faktem jest że torował sobie on drogę w podziemiu przez conajmniej 10 lat zanim świat na dobre go zauważył a jego jednogłośnie chwalony mix album "Architecture" na dobre umieścił jego imię na mapie. 

Mieszanka deep dubby housu, z nieziemiskimi breakmi & eterycznymi wokalami wraz z wrażliwą estetyką techno była czymś wyjątkowym. Niektórzy nazywali ją 'tech-house' podczas gdy Terry żartobliwie okreslał ten rodaj muzyki jako "house no". Ostatecznie jednak próby szufladkowania stylu prezentowanego przez Terriego są bezcelowe, gdyż robi on to co robią wszyscy najlepsi Dje, zaciera granice pomiędzy przeszlościa i teraźniejszością by stworzyć przyszłość i zawsze gra prosto z serca. Co najważniejsze jednak robi on to odrobinę lepiej niż ktokolwiek inny. Jego eleganckie połączenie techno i house uczyniło go jednym z top djów w UK, ale Terry Francys nie spoczął na laurach i ukazał światu również całą serię swoich produkcji, zarówno jako Housey Doingz (z Nathanem Colesem) jak i tych wydanych pod pseudonimami 2 Smoking Barrels, Blue Wig, Dattare, The Delinquents, G. L. F, Green Grass, Metal Dogz and T-Collective jak również i pod swoim nazwiskiem. 

Obok cotygodniowych imprez na całym świecie, Terry jest również rezydentem w londyńskim Fabric od samego początku istnienia tego miejsca a jego sety były zawsze dużym wydarzeniem w historii tego klubu. Mimo tego że jako ambasador sceny tech-house jest wciąż bardzo rozchwytywany jako Dj, wspiera on innych dj'ów i producentów o podobnej do niego wizji i spojrzeniu na muzykę. W ciągu ostatnich kilku lat Terry spędził mnóstwo czasu w studio pracując nad kolejnymi produkcjami wraz ze swoim partnerem Klunkiem które mają zamiar wydać pod nazwą Kunk & Zilly.Main:
(house, techno, tech house)

TERRY FRANCIS (Wiggle | Fabric - London)

support:
ZABIELSY & TWEEN
SONARSSON
PB SKARPY
DEEKEED
PARYSS
CRISPY
MIT

LIVE:
MANOID
POLA RISE

Fountain:
(drum and bass, oldschool breaks, dubstep, footwork)

TR HAKER - live
RHYTM BABOON
DON ELO S 
NATT
TILO
W&Z
MAD

Start: 20:00

Wstęp:
do 22:00 - 10zł
22:00-24:00 - 15zł ulotka/karta; 20zl normalny
po godz 24 - 20zł ulotka/karta; 25zl normalny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.