sobota, 30 sierpnia 2014

Sonia pisze piosenki wystąpi w Hockach Klockach3 września w Hockach Klockach wystąpi Sonia pisze piosenki. Zapowiada się uroczy i bardzo akustyczny wieczór.


Sonia Wąsowska pochodzi z Warszawy. Szerszej publiczności dała się poznać za sprawą songwriterskich wieczorków organizowanych w Klubojadalni Eufemia i, co przyszło chwilę później, występów przed duetem Lilly Hates Roses.

Razem z nimi koncertowała na terenie całej Polski, zwiedziła też Irlandię. Znalazła się w line upie tegorocznego Halfway Festival oraz Alter Fest.

26 czerwca nakładem fyh!records ukazała się jej debiutancka epka „Friends to lovers” Singlowy kawałek "Movie Qoutes" miał swą premierę w audycji Offensywa w Radiowej Trójce.


Na płycie znajdują się cztery utwory utrzymane w folkowej stylistyce. Mało jest w Polsce dziewczyn z gitarą. Jeszcze mniej, które swoimi piosenkami poruszają emocje. Sonia mówi, że inspiruje się głównie Cat Power i Laurą Marling. To bardzo dobre inspiracje, u nas - nie bójmy się tego powiedzieć -niespotykane. My dorzucamy do tego koszyka jeszcze Marikę Hackman, utalentowaną songwriterkę z Anglii, która podąża ścieżkami Laury Marling. Te porównania są jak najbardziej uzasadnione. 


3 września 2014 r.
Hocki Klocki
godzina 21:00

wejście darmowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.