piątek, 29 sierpnia 2014

Potańcówka charytatywna w Hockach Klockach 29.08.2014


W Hockach Klockach odbędzie się potańcówka charytatywna na rzecz Fundacji Jeden Drugiemu - zbiórka wyprawek szkolnych.

W ostatni piątek sierpnia witamy szkołę, tańcujemy, bawimy się - a to wszystko w szczytnym celu. W ramach wspólnej inicjatywy z Planem B i Powiększeniem wraz z ekipą DJską, która będzie skocznie przygrywać pomagamy Fundacji Jeden Drugiemu. 

Już za chwile w szkołach zabrzmi pierwszy dzwonek i skończy się wakacyjna laba. Pamiętacie te czasy? Z jednej strony smuteczek za wakacjami, z drugiej ekscytacja przy szkolnych zakupach, nowe piórniki, pachnące nowością książki, farby, bloki. Teraz już zostały tylko wspomnienia. Ale może ktoś chce powrócić jedną nogą w tamte czasy? Proszę bardzo - macie kilka dni, by wybrać się na zakupy szkolne! Bo nie każdy dzieciak, maluch czy starszak ma tę frajdę, bo przywieźć do domu sterty nowych szkolnych gadżetów. Są tacy, którym po prostu na to brakuje pieniędzy. Co robimy? POMAGAMY!

Wraz z Fundacją Jeden Drugiemu oraz ekipą Planu B i eks-Powiększenia ogłaszamy wielkie szkolne zakupy i zbiórkę darów! Na piątkowej imprezie WITAJ SZKOŁO wypatrujemy Was zaopatrzonych w wyprawkowe fanty. Najbardziej potrzebujemy:

- plecaków
- piórników
- mazaków
- zestawów długopisów
- ołówków, gumek
- linijek
- temperówek
- zeszytów w kratkę i w linię oraz czystych
- bloków rysunkowych i technicznych
- plasteliny
- farbek 6 lub 12 kolorów i pędzelków
- worków na kapcie

Jazda na zakupy do pobliskich sklepów i supermarketów! Obkupcie się i poczujcie, jak za dawnych lat przy okazji sprawiając potrzebującym dzieciom cudowne prezenty.

Na naszej imprezie zagra duża ekipa DJska, która właśnie dość spontanicznie, ale niezwykle dziarsko się tworzy. Zgodzili się przekazać swoje wynagrodzenie na rzecz Fundacji Jeden Drugiemu.

Zagrają:

Kacper P MustNotSleep / wants
dj Ivvona z BADBITCHES

źródło: materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.