piątek, 29 sierpnia 2014

SON LUX w Basenie 6.11.2014r


Ryan Lott, ukrywający się pod pseudonimem SON LUX, wraz z zespołem pojawi się 6 listopada w warszawskim klubie Basen i promować będzie swój materiał z "Lanterns" i "Alternate Worlds".

Son Lux to uzdolniony multiinstrumentalista, kompozytor muzyki klasycznej, grający również na pianinie i gitarze. W 2007 roku podjął się pracy w agencji reklamowej gdzie współpracował z żeńską grupą taneczną. W tym samym czasie podjął się miksowania swojego głosu z muzyką elektroniczną, brzmieniami eksperymentalnego rocka i beatami hip-hopowymi. 

Na swoim koncie ma współpracę z bogatą paletą artystów (m.in. Arcade Fire, Sufjan Stevens czy Lorde). Uznawany za człowieka, który nie boi się eksperymentów i to właśnie ciekawość dźwięku i inteligencja wzbogacają jego wszechstronność. 

Utwór „Lost It To Trying”, który promuje ostatni albym został nazwany przez Pitchfork jako Best New Track. A samego Son Luxa pozycjonuje się aktualnie na czele imponującyj listy instrumentalistów i wokalistów, takich jak Chris Thile (The Punch Brothers), Peter Silberman (Antlers), DM Stith, Lily & Madeleine czy yMusic (Brudny Projektory, Bon Iver).
SON LUX
6.11 Basen / Warszawa
bilety: 40/50pln
miejsca sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Saturn oraz na ebilet.pl, biletomat.pl, evenea.pl, eventim.pl, ticketpro.pl

źródło: materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.