środa, 12 października 2016

GIGOWA POLECAJKA: Leon Vynehall i Edward w Nowej Jerozolimie


15 sierpnia w murach Nowej Jerozolimy będzie miał miejsce wielki before World Wide Warsaw, na którym zagrają Leon Vynehall i Edward.

Leon Vynehall 
Po odbyciu wielu podróży, nauce gry na perkusji i fortepianie, graniu w młodzieżowych zespołach, Leon w końcu stworzył swój własny i niepowtarzalny styl. A jest to styl oparty na fundamencie z house'u, techno, disco, funku, hip hopu i soulu.
Pierwszy raz pokazał się światu w Boiler Roomie w 2012 roku i od tamtej pory regularnie gra na całym świecie.
Jest raczej skrytą osobą, częściej wydaje epki niż udziela wywiadów. W 2014 roku, po wydaniu paru epek w końcu pojawił się jego mini - debiut Music For The Uninvited, co stało się niewątpliwym punktem zwrotnym jego kariery.

Poprzednim razem w Warszawie pojawił się trzy lata temu z A1 Bassline jako Laszlo Dancehall. W Nowej Jerozolimie zagra trzygodzinny set.


Edward
Na niemieckiej scenie elektronicznej istnieje od dekady. Pierwsze kroki stawiał w labelu WHITE, zaś w 2009 dołączył do wytwórni Giegling. W tym czasie udało mu się dopracować swój styl będący momentami na granicy psychodelii, z elementami shoegaze'u, microhouse'u i ambientu. W setach Edwarda beat często się łamie, a melodia opowiada zagadkowe historie. To będzie niezapomniane przeżycie.


Poza tym zagrzewać was do zabawy będą wants, dype: MKO & Qbs oraz Phil Jensky.

15 października 2016
Nowa Jerozolima
godzina: 22.00
bilety: 30 / 35 zł
EVENT: K L I K!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.