środa, 9 grudnia 2015

BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ PŁYTOWY: Studio Listów Dźwiękowych „Fontanna”Oprócz tych bardziej znanych wytwórni, w Pardon, To Tu będzie można spotkać również mniejsze labele. Jednym z nich jest tudio Listów Dźwiękowych „Fontanna”, odpowiadające za albumu formacji Józef Ost i Liście. W ramach zapowiedzi Bożonarodzeniowego Kiermaszu Płytowego rozmawiamy z Karolem Gawerskim. 
12 grudnia odbędzie się Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy w Pardon, To Tu. To idealna okazja, aby sprawić sobie i bliskim znakomite muzyczne prezenty. Co znajdzie się na Waszym stoisku?

Wszystkie płyty Liści i Józef Ost, z wydaną ostatnio epką Pierwszomajowa Piosenka Żołnierska, w baniaku jako case i papierową. Wszystkie płyty Samo z legendarną S1 na czele (wydane przez Czoło /pre SLD Fontanna/, Tone Industria). Maszyny i Motyle, Słonina, Organoleptic Trio i A Sea Ov Smoke Usu.

Jakie w tym roku albumy ukazały się nakładem Studia Listów Dźwiękowych „Fontanna”?


Józef Ost – Pierwszomajowa Piosenka Żołnierska


Co planujecie na 2016 rok?Piosenki dla dzieci, kolaborację  Józefa z zagraniczną wokalistką i wokalistą.

Grudzień to również czas podsumowań. Jak oceniasz mijający rok jako wydawca?Zero/666

A jako słuchacz?Ciekawe płyty Starej Rzeki i Echoes Of Yul. Niezły koncert Variete, z zagranicy The Black Heart Rebellion, tylko tego słucham z 2015.

***

rozmawiał Piotr Strzemieczny

Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa (mniej więcej) do godziny 19. Wstęp jest oczywiście darmowy.
Organizatorem Bożonarodzeniowego Kiermaszu Płytowego są klub Pardon, To Tu, agencja Sing Your Life! oraz FYH!, czyli my. 

EVENT: K L I K!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.