sobota, 5 grudnia 2015

BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ PŁYTOWY: Nowe Nagrania


Przed Bożonarodzeniowym Kiermaszem Płytowym przedstawiamy kolejną wytwórnię, która pojawi się w Pardon, To Tu. W warszawskiej klubokawiarni będzie można zakupić płyty spod znaku Nowe Nagrania, więc rozmawiamy z Mikołajem Bugajakiem, znanym również jako Noon. Kiermasz odbędzie się już 12 grudnia. 12 grudnia odbędzie się Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy w Pardon, To Tu. To idealna okazja, aby sprawić sobie i bliskim znakomite muzyczne prezenty. Co znajdzie się na Waszym stoisku?

Będziemy mieli praktycznie cały katalog w tym premierę - instrumentalną edycję albumu HV/NOON pt. Versions. Jest to wersja limitowana. Będą też pakiety płyt w cenach wybitnie świątecznych.

Jakie w tym roku albumy ukazały się nakładem Nowych Nagrań? 

Ze względu na trasę koncertową i promocję projektu HV/NOON ukazała się tylko edycja instrumentalna czyli Versions. Warto wspomnieć o kończącym się nakładzie płyty Giacomo. Możliwe, że na targach będą ostatnie sztuki.


Co planujecie na 2016 rok?

Będzie to jubileuszowe, dziesiąte wydawnictwo, pod którym podpisze się NOON. 

Grudzień to również czas podsumowań. Jak oceniasz mijający rok jako wydawca?

Najważniejsze wydarzenia to na pewno otwarcie nowego, stacjonarnego sklepu Asfalt Records, z którą to wytwórnią blisko współpracuję oraz śmielsze i większe  ruchy U Know Me Records, związane np. z projektem Rysy. Z uwagi na ilość pracy, jak widać skupiam się tylko na okolicznym podwórku, ale mam nadzieję, że pozostałym, konsekwentnym graczom powodzi się również co raz lepiej.

A jako słuchacz?

Następne pytanie (śmiech).

***

rozmawiał Piotr Strzemieczny

Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa (mniej więcej) do godziny 19. Wstęp jest oczywiście darmowy.
Organizatorem Bożonarodzeniowego Kiermaszu Płytowego są klub Pardon, To Tu, agencja Sing Your Life! oraz FYH!, czyli my. 

EVENT: K L I K!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.