czwartek, 26 listopada 2015

Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy w sobotę, 12 grudnia w Pardon, To Tu


12 grudnia w stołecznym Pardon, To Tu organizujemy kolejną odsłonę Bożonarodzeniowego Kiermaszu Płytowego. To doskonała okazja, aby nabyć świąteczne prezenty dla najbliższych. A jakie prezenty są najlepsze? Muzyczne!


Stąd już po raz trzeci z Sing Your Life!, a po raz drugi z Pardon, To Tu organizujemy grudniowy kiermasz, podczas którego przedstawiciele polskich niezależnych wytwórni zaprezentują swoje najciekawsze wydawnictwa. Wśród wystawców zobaczymy te głośniejsze nazwy, jak MonotypeRec., Bocian, BDTA, Thin Man Records czy Requiem, ale także i mniejsze oficyny, które w swoich katalogach mają zaledwie od kilku do kilkunastu pozycji. Przykładem takich labeli niech będą Audile Snow, Pointless Geometry, Super czy Studio Listów Dźwiękowych „Fontanna”. 


Sylwetki wytwórni, które będą obecne 12 grudnia w Pardon, To Tu, przedstawimy w najbliższych dniach na łamach FYH! Poniżej natomiast prezentujemy pełną listę wystawców. Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa (mniej więcej) do godziny 19. 

AltanovaPress
Audile Snow
BDTA + Lasy Państwowe
Bocian Records
Bôłt Records
endless happiness
Eter Records
For Tune
Glissando
Jasień
Lado ABC
Mik Musik
MonotypeRec.
Music Is The Weapon
Nasiono Records
Nowe Nagrania
Pawlacz Perski
Pionierska Records
PLEASE FEED MY RECORDS
Pointless Geometry
Requiem Records
Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych "Trzecia Fala"
Studio Listów Dźwiękowych „Fontanna”
Super
Thin Man Records
too many fireworks
Wounded Knife
Wytwórnia Krajowa
Wytwórnia Światowa
Złe Litery

Organizatorem Bożonarodzeniowego Kiermaszu Płytowego są klub Pardon, To Tu, agencja Sing Your Life! oraz FYH!, czyli my. 


POLECAMY:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.