piątek, 2 października 2015

Son Lux w Cafe KulturalnaZachwycili na OFF Festivalu, pokochali polską publiczność i szybko wracają.


Son Lux przybędzie do Warszawy w ramach trasy promującej ich ostatni, świetnie przyjęty czwarty krążek Bones. Ich, bo jest to pierwsza w dorobku projektu płyta, pod którą podpisał się nie tylko jego założyciel, Ryan Lott, ale i jedynie koncertujący z nim dotychczas muzycy: gitarzysta Rafiq Bhatia i perkusista Ian Chang. Trio stworzyło materiał, który – jak zawsze w przypadku SL – nie sposób zaszufladkować. Post-rock? Avant-pop? Trip hop XXI wieku? Jedno jest pewne – to muzyka eteryczna, mroczna i niespokojna, a przejmujący wokal Lotta świetnie dopełnia całości i buduje napięcie.

Styl ten pokochało wielu, zaś niewielu może się pochwalić tak imponującą listą współpracowników, co Son Lux, który w trakcie swojej kilkuletniej kariery miał okazję tworzyć m.in. z: Lorde, Bootsem (producentem Beyoncé i FKA twigs), Sufjanem Stevensem (Lott gra z nim w hip hopowym Sisyphus), Matthew Dearem czy członkami Arcade Fire.

"You Don't Know Me" – przekonuje Son Lux w promującym Bones doskonałym singlu, ale na szczęście macie okazję spotkać się z zespołem już 29. października. Zapowiada się jeden z koncertów roku w Kulturalnej.Kto: Son Lux + Olga Bell (support)
Gdzie: Cafe Kulturalna (pl. Defilad 1, Warszawa)
Kiedy: 29 października 2015 (czwartek), start:22:00
Bilety:(II pula) w cenie 45 zł dostępne będą na bramce bezpośrednio przed koncertem. I pula została wyprzedana!

źródło: mat. prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.