piątek, 16 października 2015

Distorted Festival w listopadzie


Distorted Animals booking zapowiada trzy listopadowe koncerty. Wszystkie tworzą Distorted Festival


Jesienny cykl naszych warszawskich koncertów, który odbędzie się pod wspólnym szyldem Distorted Festival, mógłby mieć podtytuł „friends and family edition“.

Zespoły i muzyków, których zaprosiliśmy, znamy i cenimy od dawna. Sean Nicholas Savage i A Place To Bury Strangers pojawią się w Polsce już po raz trzeci na nasze zaproszenie. Touchy Mob jest starym przyjacielem, a Grooms to kompania Oliviera Ackermanna z APTBS, którą chciał przedstawić europejskiej publiczności. Mieliśmy także przyjemność posiadania w rosterze Napszykłat, czyli składu Roberta Piernikowskiego sprzed duetu SYNY.
Czy jest coś lepszego od jesiennych wieczorów w gronie przyjaciół?

Pierwsza edycja Distorted Festival, współorganizowana przez Plac Defilad, odbyła się 14 czerwca 2014 r. w Cafe Kulturalna i barStudio i gościła m.in. Phedre, Gary War czy Oliviera Heima.

W tym roku zapraszamy na trzy listopadowe wieczory:Gospodarz:


Distorted Animals booking – agencja zajmująca się rodzimymi projektami (m.in. Król, Mister D.,  Niwea) odpowiedzialna także za Distorted Club – jeden najstarszych cykli koncertowych w stolicy, który ma za sobą także sezon we Wrocławiu.  Działający na przecięciu lo-fi, popu, post-punka i eksperymentalnej elektroniki Distorted Club gościł m.in. The Soft Moon, Molly Nilsson, Nisennenmondai, Marię Minervę, Dirty Beaches czy Lucky Dragons.

mat. prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.