piątek, 16 października 2015

Distorted Festival: Sean Nicholas Savage i Touchy Mob7 listopada rusza Distorted Festival. Na rozpoczęciu wystąpi Sean Nicholas Savage, a wspomoże go Touchy Mob.

Sean Nicholas Savage – podpora Arbutus Recorda, w rodzinnym Quebecu ma już status legendy. Człowiek, który napisze dwanaście piosenek zanim wstaniesz z łóżka. I zaśpiewa je głosem chorego kanarka. Piszą o nim różnie: wariat, geniusz, filozof, pop-prorok. Grimes, Mac DeMarco, Doldrums, Blue Hawaii czy Shlohmo – wszyscy mianują się jego uczniami, czemu dali wyraz na kompilacji coverów jego piosenek.

Listopadowy koncert Seana to jedyny jego występ w Polsce na nadchodzącej trasie, a zarazem trzeci na zaproszenie Distorted Animals. Okazją do tego jest jego nowa, zbierająca zasłużone laury płyta “Other Death”.
Na scenie Seanowi, jako część jego wciąż ewoluującego składu live, towarzyszyć będzie Adam Byczkowski znany także jako Better Person.

Tego wieczoru do Warszawy powróci także dawno niewidziany Ludwig Plath czyli Touchy Mob. Sympatyczny brodacz nie gral na żywo w Polsce dobre kilka lat, a doskonałą okazją do zaproszenia go jest świetny, wydany w tym roku album Let My Wild Boys Shine In The Boomers.

Sean Nicholas Savage
Touchy Mob
7.11.2015
Café Kulturalna
Wstęp: 25PLN

mat. prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.