piątek, 19 września 2014

Showcase Nasiona i Too many fireworks w Chmurach na Warsaw Music Week


25 września w warszawskich Chmurach odbędą się aż dwa wytwórniowe showcase'y. Zagrają artyści związani z Nasiono Records i too many fireworks.Nasiono Records to kolektyw zrzeszający muzyków, poetów, grafików, twórców wideo i animatorów kultury, których celem jest nagrywanie, publikowanie i promowanie zespołów i projektów z Trójmiasta (i okolic). Noise'owe eksperymenty, rockowe piosenki, psychofolk, spoken word, shoegaz, space-rock i siemiężny punk firmowane ich logo należą do najlepszych w Polsce. Wytwórnia współorganizuje także SpaceFest!

Too Many Fireworks to prawdziwie niezależny label, który kieruje się tą samą filozofią i etosem, co Creation, Factory, Chemikal Underground i oczywiście Nasiono. Wytwórnia powstała w 2001 roku w pewnej kuchni niedaleko Glasgow. Od tamtej pory jej celem jest stworzenie społeczności muzyków, kompozytorów i artystów oraz promocja tego, co najlepsze w post-rocku, shoegaze, indie-rocku, indiepopie, ambiencie, elektornice i modern-classical. Too Many Fireworks organizowali także popularne imprezy Fire:Works, odbywające się co 2 tygodnie w Glasgow od 2003 do 2006 roku.

Aby przedstawić Too Many Fireworks polskim fanom niezalu, Nasiono i TMF organizują showcase swoich wytwórni w ramach Warsaw Music Week.

Artyści:
Neil Milton and the SheSaid She Saids

Data: 25.09. 2014 godz. 19:00
Miejsce: Chmury, ul. 11 listopada 22, Warszawa

Bilety: 15 PLN / 25 PLN (w dniu koncertu)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.