środa, 24 września 2014

Robert Babicz w Towarzyska Kafe


4-go października, dzien po występie w sopockim Sfinksie, swój słynny LIVE zaprezentuje jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych muzyków w Europie - Robert Babicz.

Mieszkający w Koloni, a urodzony w Polsce wydał dziesiątki singli i sporą ilość albumów dla tak ważnych labeli jak Systematic, Babiczstyle, Bedrock, Kompakt, Toolroom i wielu innych, to dokonania, których pozazdrościć może każdy. 
Ogromna klasa producencka, staranne, niepowtarzalne brzmienie jego nagrań i słynna na całym świecie obróbka masteringowa w jego studio, sprawia, że Babicz jest nie tylko świetnym muzykiem ale wręcz elektroniczną instytucją. 
Muzyka Babicza podbija parkiety na całym świecie, bo jest to elektronika z ogromnym ładunkiem erudycji, odbijająca wszystkie najciekawsze odcienie klubowej muzyki - od Acid, przez Ambient aż po rasowe Minimal Techno i House. Wszystko spięte charakterystycznym analogowym brzmieniem jego niepowtarzalnych instrumentów. 


* Robert Babicz - LIVE (Babiczstyle, Systematik, Kompakt, Kolonia - Niemcy)

www.facebook.com/robertbabicz

www.soundcloud.com/robbabicz

www.beatport.com/artist/robert-babicz/4912


* Kaotik (Elite Records, Gdynia)

www.facebook.com/kaotikofficial

www.soundcloud.com/kaotikofficial

www.beatport.com/artist/kaotik/398578


* Cricket (Bydgoszcz)

www.facebook.com/cricket.agenda.art

www.soundcloud.com/jakubjaniszewski


Bilety / Tickets // www.playgroundofficial.com


Przedsprzedaż / Pre-Sale: 15,00 PLN / www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, sieć salonów Empik

W dniu imprezy / On doors: 20,00 PLN


Partnerzy / Partners // www.playgroundofficial.com
czworka, muno.pl, Ableton Polska, Good Time Radio, BlaBlaCar.pl - Wspólne przejazdy, ebilet.pl, HIRO, Estrada i Studio, Pod Prąd, Laif, Vinylgate Recordstore, Grubanuta SOPOT, PSPaudioware, CDN, Fu.k you, Hipsters, Klubowa.pl, Kluboterapia, Deep House Polska, dlaStudenta.pl, student.pl, studentnews.pl, Pitupitu.pl, TopDJ.pl, future-bass.pl, HouseMafia.pl, koncertomania.pl, Independent.pl, iCity.pl - Miasto pomysłów, iDance.pl

źródło: materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.