środa, 24 września 2014

Robert Babicz w październiku w Sfinks 700


Playground przy współpracy z Fashion Dealers rozpoczyna kolejny sezon klubowy w Sopockim Sfinksie. Po występach w poprzednim sezonie takich artystów jak Tommy Four Seven czy po raz pierwszy w Polsce Daniel Stefanik, czas na legendę muzyki elektronicznej.Już 3-go października swój słynny LIVE zaprezentuje jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych muzyków w Europie - Robert Babicz a.k.a. Rob Acid / Dicabor / Sontec / Atlon Inc. / Department of Dance / Acid Warrior / Pumpgun Pro / Colone / Origin / Tannenhof / Twirl / Church Window.

Mieszkający w Koloni, a urodzony w Polsce wydał dziesiątki singli i sporą ilość albumów dla tak ważnych labeli jak Systematic, Babiczstyle, Bedrock, Kompakt, Toolroom i wielu innych, to dokonania, których pozazdrościć może każdy.

Ogromna klasa producencka, staranne, niepowtarzalne brzmienie jego nagrań i słynna na całym świecie obróbka masteringowa w jego studio, sprawia, że Babicz jest nie tylko świetnym muzykiem ale wręcz elektroniczną instytucją.

Muzyka Babicza podbija parkiety na całym świecie, bo jest to elektronika z ogromnym ładunkiem erudycji, odbijająca wszystkie najciekawsze odcienie klubowej muzyki - od Acid, przez Ambient aż po rasowe Minimal Techno i House. Wszystko spięte charakterystycznym analogowym brzmieniem jego niepowtarzalnych instrumentów.

Ponadto na imprezie wystąpią dwie reprezentantki płci pięknej dobrze znane polskiej publiczności - Diana d'Rouze i Joana, po raz pierwszy grając b2b.

Impreza będzie również oficjalnym release party najnowszej EP’ki, którą Kaotik wydaje nakładem Elite Records w Meksyku. Za mastering tytularnego numeru „Clique” odpowiada Robert Babicz, a o remix zatroszczył się David Hasert.

Kaotik - Clique (Official Video)

Workshop with Robert Babicz // www.nuwave.pl / www.rbmastering.com


Przygotowaliśmy coś specjalnego dla miłośników, twórców szeroko pojętej muzyki elektronicznej i nie tylko. Przy współpracy z Nuwave - Policealną Szkołą Technik Audiowizualnych & Studio, będącą pierwszą tego typu placówką w Polsce, 4-go października odbędą się otwarte warsztaty z zakresu produkcji muzyki elektronicznej i występów live w Ableton Live przy użyciu Ableton Push oraz masteringu utworów, które poprowadzą osoby związane ze szkołą oraz zaproszeni goście.

Gościnne wykłady poprowadzą: Robert Babicz, Hatti Vatti, David SonidoMain stage (Techno, House, Deep House, Tech House)

* Robert Babicz - LIVE (Babiczstyle, Systematik, Kompakt, Kolonia - Niemcy)

* Kaotik (Elite Records, Gdynia)

* Diana d'Rouze b2b Joana (Gdańsk / Poznań)

Fountain (Drum & Bass, Future Dub, Neurofunk, Jungle)

* REZA (CX Digital, Metalheadz, Samurai, Gdańsk)

* Detoxic (Gdańsk)

* Dia (Gdańsk)


Przedsprzedaż / Pre-Sale: 20,00 PLN / www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, sieć salonów Empik
W dniu imprezy do 23:00 / On doors until 11PM: 20,00 PLN

W dniu imprezy po 23:00 / On doors after 11PM: 25,00 PLN


źródło: materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.