wtorek, 30 sierpnia 2016

GIGOWA POLECAJKA: Vril w Nowej Jerozolimie


W najbliższą sobotę zaczyna się smutny okres w kulturalnej rozpisce Warszawy - Nowa Jerozolima zamyka Patio, a to oznacza jedno - idzie jesień. Ale organizatorzy osładzają jak mogą tę nadciągającą smutną porę roku. W stolicy wystąpi Vril.Otwarcie Patio było huczne, więc i zamknięcie nie może być gorsze. A zadba o to Vril, niemiecki producent związany z Dystopian Records, Giegling, Delsin i Semantica Records. Mający na koncie dwa długogrające albumy Vril to także autor różnych mixów i epek. Debiutował w 2014 roku płytą Torus, którą wydało Forum, sublabel Giegling, czyli wytwórnia zarządzana przez Konstantina.

Czego możemy się spodziewać? Szaleństwa i dobrej muzycznej zabawy do białego rana. Vril słynie z tanecznego i masywnego techno, wobec którego nikt nie da rady pozostać obojętnym. Detroit przeplata się z parkietowym house'em, a do tego dużo, naprawdę dużo głębokiego basu. Klimat Berlina w Nowej Jerozolimie mogliśmy wyłapać już wiele razy, ale Vril to jeden z tych artystów, którzy atmosferę klubów z Zachodu oddają jak mało kto.

Ale Vril to jedno, drugie natomiast to plejada wykonawców związanych z klubem z Alei Jerozolimskich. Wystąpi niezastąpiony Tika Milano, który jak zawsze rozbuja wnętrza Nowej Jerozolimy, a w tym roku miał dość pracowity wakacyjny czas. Będzie też Tom Palash z pełnym różnorodności setem, bo raz możemy od niego otrzymać industrialne techno, by za chwilę przejść w bardziej liquidowe rejony. Wystąpią też Truant i Essence. Ten pierwszy nie pozwoli zasnąć nawet o siódmej rano, Essence, artysta związany z Technosoul, grywa dużo i dobrze. Tak dobrze, że gdzie się nie pójdzie na imprezę, tam jest pewność, że Artur Szatkowski będzie kultywował hasło „Pozdro techno”!

3 września 2016
Nowa Jerozolima
Godzina: 23.00
Bilety: 20 zł do 0.00, po 0.00 30 zł
EVENT: K L I K!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.