czwartek, 16 czerwca 2016

Samuel Blaser i Tomasz Dąbrowski pod koniec miesiąca w Pardon, To Tu

fot. mat. prasowe

Szykujcie się na 27 czerwca. Wtedy w Pardon, To tu wystąpią Samuel Blaser i Tomasz Dąbrowski. 


[INFORMACJA PRASOWA]
Na ostatnim czerwcowym koncercie w Pardon,To Tu będziemy gościć wybitnego puzonistę Samuel Blaser w spotkaniu z jednym z najważniejszych trębaczy młodego pokolenia w Europie - Tomasz Dąbrowski [ Tomasz Dabrowski ]. Obaj muzycy znani są ze swojej ekspresyjności i wirtuozerii, a polączenie puzonu i trąbki obiecuje wyjątkową muzyczną ucztę. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Samuel Blaser • Tomasz Dąbrowski [CH/PL]
Poniedziałek, 27.06.2016, g. 20:30
Bilety: 25 PLN

Samuel Blaser - puzon
Tomasz Dąbrowski - trąbka

Bilety 

są dostępne w 'Pardon, To Tu' przy barze / za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl / lub przed koncertem (od godziny 19:00) 'na bramce'. Dla studentów, uczniów, emerytów, bezrobotnych przysługuje - za okazaniem ważnej legitymacji - na każdy koncert zniżka w wysokości 10 pln. Te tzw. 'wejściówki' można zakupić wyłącznie przed samym koncertem 'na bramce' (nie w przedsprzedaży) i do wyczerpania zapasów.

Samuel Blaser 
zasłynął z niezwykłej zdolności łączenia zawiłych i na pozór sprzecznych ze sobą kompozycji, co doprowadziło go do momentów, w których, dzięki improwizacjom, spotkać się może muzyka Indian Tihi z operą Wagnera. „Świat muzyki fascynuje mnie bez reszty – mówi – zmuszając mnie do odbycia kolejnej podróży, jak tylko skończę poprzednią. To jak ciągłe odkrywanie i obwieszczanie światu nowych pomysłów. Wierzcie mi, potrafię udowodnić, że ten lśniący instrument może wysłać wiadomość prosto do waszego serca i zmienić wasze życie”.

Tomasz Dąbrowski 
znany jest z nagrań grupy TOM TRIO, serii koncertów S-O-L-O: „30 urodziny / 30 miast / 30 koncertów”, projektów z Tyshawn Sorey'em, Kris Davis i Andrew Drury. Dotychczasowe projekty odbiły się szerokim echem, otrzymując znakomite recenzje na całym świecie, co stało się przyczynkiem do tras koncertowych w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Dąbrowski jest członkiem kolektywu muzycznego i wydawnictwa Barefoot Records.

EVENT: K L I K!

POLECAMY LEKTURĘ:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.