wtorek, 5 kwietnia 2016

Watergate night w Nowej Jerozolimie


Słynna berlińska marka Watergate Records sygnować będzie kolejną imprezę w Nowej Jerozolimie po pierwszej wizycie Ruede Hagelstein oraz Marco Resmann. Zagrają Tiefschwarz (Official) oraz Matthias Meyer.

HIstoria zna wiele słynnych par - a to w literaturze, a to w filmie, a to w muzyce. Siłą takich jednostek jest zrozumienie i zaufanie do naszego partnera. Odpowiednio dobrane osobowości na jednej scenie ze swego zrozumienia uczynili oręż do walk na każdej płaszczyźnie życiowej oraz zdobywania naszych serc. Gdyby wymienić najsłynniejsze filmowe pary to od razu na myśl przychodzi: John Travolta i Olivia Newton-John z musicalu „ Grease”, a także filmowy bromans w postaci Patricka Stewarta i Iana McKellena. Gdyby tak wymienić najsłynniejsze duo fotografów to bezapelacyjnie na mysl przychodzą dwa nazwiska: Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin. A gdyby tak wreszcie wymienić najbardziej rozpoznawalne i zgrane berlińskie duety regularnie, wystepujace na berlińskich parkietach to Tiefschwarz (Official) oraz Matthias Meyer w tym miejscu będą najwłaściwsze, bez krzty przesady.

Tiefschwarz (Official) oraz Matthias Meyer to wieloletni rezydenci słynnego Watergate, którzy doskonale znają muzyczne gusta berlińczyków i wiedzą jak rozgrzać parkiet do czerwoności. A skoro Warszawie coraz bliżej do Berlina, to i nasza publiczność z pewnością ich doceni. Dlatego też mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejna nieprzespana noc z reprezentantami klubu watergate club "official"

DJs:

Matthias Meyer
https://www.facebook.com/matthiasmeyermusic/

Tiefshwarz (Ali)
https://www.facebook.com/tiefschwarzofficial

Support:

Pysh(Einmusika Recordings)
DJ CHRISS JAXX


Boczna:

Subraum Records showcase

Solid
Propane
Subcode
Kriss Pugliese aka Krees


8.04
start: 23:00
end: ???
tix: 20pln za pośrednictwem aplikacji Going.
Po 24/ 30pln

Booking partner: C&C bookings
www.cc-bookings.com
www.facebook.com/ccbookings.official

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.