czwartek, 11 lutego 2016

Szykujcie się na noc z Bocian Records w stołecznym CSW


29 lutego w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie wystąpi Kevin Drumm. Oprócz amerykańskiego muzyka usłyszymy także Jacka Sienkiewicza i Łukasza Rychlickiego.To będzie naprawdę dobry wieczór. No, przynajmniej na taki się zapowiada, bo tak dobry line-up nie zdarza się codziennie. Do Polski na minitrasę przyjeżdża Kevin Drumm, który corocznie wydaje masę dłuższych lub krótszych albumów, ale jedno jest pewne - to nazwisko gwarantuje dobrze spędzony czas przy głośnikach. Dla Bocian Records Drumm nagrał takie albumy i minialbumy jak Wrestling, Crowded, Kitchen, Humid Weather i Phantom Jerk. Ten rok Amerykanin też zaczął w niezłym stylu, bo ma już na koncie dwa kolejne wydawnictwa: January oraz Interference.

A kto oprócz Drumma? Jacek Sienkiewicz i Łukasz Rychlicki. Sienkiewicza przedstawiać nikomu nie trzeba - założyciel Recognition w ubiegłym roku wydał w Bocianie Instynkt, jest to także artysta rozpoznawalny i uznawany nie tylko zresztą w Polsce. No i Łukasz Rychlicki, członek Kristen i Lotto, jednocześnie stawiający także na swoją solową działalność. W ubiegłym roku wystąpił w Pardon, To Tu z 1988, podobno szykuje się z tego regulaminowy projekt. Bocian Records planuje wydanie jego samodzielnego wydawnictwa w tym roku. 

Przed koncertem o godzinie 19.30 odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Tyszkiewiczem, wydawcą i właścicielem wytwórni Bocian Records.

Bocian Night: KEVIN DRUMM, JACEK SIENKIEWICZ, ŁUKASZ RYCHLICKI 
poniedziałek 29.02.2016
CSW, sala im. W. Krukowskiego
godz. 20:00
EVENT: K L I K!

POLECAMY LEKTURĘ:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw wiadomość.